DomůPro MužeZemřel regionální ředitel J&T banky. Havaroval na motorce v Tatrách

Zemřel regionální ředitel J&T banky. Havaroval na motorce v Tatrách

V Tatranské Lomnici přišel o život regionální ředitel J&T banky Martin Maček, informovala o tom TV Markíza. V pondělí 18. července vyhasl život motorkáře, když se čelně srazil s protijedoucím autobusem.

„Místní motorkář během jízdy z dosud přesně nezjištěné příčiny přejel s motocyklem do protisměru, kde narazil do protijedoucího autobusu, které vedl 55letý Polák. Motorkář zraněním na místě podlehl,“ uvedla pro TVnoviny mluvčí Krajského ředitelství Policejního sboru v Prešově Jana Ligdayová.

Dechová zkouška řidiče autobusu byla negativní, informuje policie, která v případě zahájila trestní stíhání pro přečin usmrcení a nehodu nadále vyšetřuje.

motorbike on the road riding. having fun driving the empty road on a motorcycle tour journey. copy space for your individual text

„Řidiči, když usedáte na své „tátoše“, mějte na paměti, že motorkář na silnici vždy táhne za kratší konec. Na rozdíl od řidiče v autě je mnohem zranitelnější, je vystaven přímému nárazu, protože jej nic nechrání. Za posledních šest měsíců evidujeme v Prešovském kraji 12 dopravních nehod zaviněných řidičem motocyklu,“ varuje policie.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek