DomůSportChlapi mají smůlu. Nejlepší ruská tenistka přiznala orientaci

Chlapi mají smůlu. Nejlepší ruská tenistka přiznala orientaci

Aktuálně dvanáctá hráčka světového žebříčku Daria Kasatkinová promluvila před kamerou, že má vztah s osobou stejného pohlaví.

Jedna z nejlepších ruských tenistek prozradila, že je na ženy. Učinila tak na v rozhovoru pro blogera Vítě Kravčenka.

„Věřím, že když někdo jako já, sportovec a známější člověk, veřejně řekne, že je lesba, pomůže to snad každému, kdo se s tím setká,“ řekla Kasatkinová.

Uvedla, že už dál nemohla poslouchat spekulace a dohady kolem její sexuální orientace. „Na tomto světě není nic jednoduššího, než být si rovný. Myslíte si, že se někdo rozhodl stát se lesbou a ztížit si život? Zejména pokud žijete v Rusku,“ uvedla tenistka.

Na otázku, zda si myslí, že lidé stejného pohlaví budou moci někdy chodit v Rusku, držíc se za ruce, měla jednoznačnou odpověď: „Ne! To se nikdy nestane. Alespoň ne za současné situace.“ Dodala, že nakrátko nastal v této věci pokrok během mistrovství světa ve fotbale před čtyřmi lety.

Closeup high angle view of two male tennis player competing in an outdoors night match. He’s hitting a serve or a volley against blue hard court with copy space.

V rozhovoru prozradila, že má přítelkyni a předala i vzkaz fanouškům. „Život ve skrýši není vůbec jednoduchý. Zejména když to musíte dělat dlouho a neustále na to myslet. Žít v míru se sebou samým je jediná věc na které záleží a s..ť na všech ostatních,“ dodala Ruska.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek